Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 8 cm |
| Case Thickness | 13.3mm |
| Band Width | 25mm |
| Band Material Type | Plastic |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 9912 |
| Dial Diameter | 45mm |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Repeater, Chronograph, DIVER, Water Resistant, Alarm, swim, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 23.5cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | SYNOKE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
| watch | watch watch |
| synoke 9912 | synoke watch |
Instock
There are no reviews yet.