Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.056 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 4 cm |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 13.3mm |
| Band Width | 24mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 6133 |
| Dial Diameter | 45mm |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Repeater, Luminous, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, swim, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | RESIN |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | SANDA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.