Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Band Material Type | Silicone |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | NORTH EDGE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.