Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Thickness | 5mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 434 |
| Feature | Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | None |
| Band Length | 18cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | simple |
| Brand Name | CYD CHAOYADA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.