Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 3 cm |
| Case Thickness | 17mm |
| Band Width | 26mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | relogios masculino |
| Dial Diameter | 50mm |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Repeater, Rattrapante, Luminous, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Multiple Time Zone, Water Resistant, Alarm, swim, Week Display, luminous hands |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | foxbox |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.