Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Movement origin | Jp(origin) |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | FB81015 |
| Feature | Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Band Length | 24.5cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | BAOSAILI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.