Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Thickness | 13.2mm |
| Band Width | 24.3mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 8113 |
| Dial Diameter | 44mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Luminous, Chronograph, Complete Calendar, DIVER, Multiple Time Zone, Perpetual Calendar, Water Resistant, Alarm, swim, Week Display, Tidal, Anti-magnetic, Temperature Measurement |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25.3cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | SYNOKE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.