Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.132 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | LIGE 8977 |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, Luminous, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, swim, luminous hands |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 26 |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| reloj hombre | watch for men |
| relogios masculino | montre homme |
| lige design watches | relogio masculino |
| men watch | mens watch |
| erkek kol saati | luxury watch men |
| lige watch men | watches for men |
| relojes para hombres | lige watch |
Instock
There are no reviews yet.