Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 2 cm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | S681 |
| Dial Diameter | 42mm |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 26cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | DIJANES |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.