Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Thickness | 10mm, 10mm |
| Band Width | 22mm, 22mm |
| Band Material Type | leather, Leather |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | Glass, glass |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Model Number | SKMEI 9058, SKMEI 9058 |
| Dial Diameter | 38mm, 38mm |
| Feature | Auto Date, Water Resistant, Auto Date, Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar, 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.