Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Width | 15 to 19 mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | SN79Elastic |
| Dial Diameter | 35 to 39 mm |
| Feature | Water Resistant |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | None |
| Band Length | 17cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | CYD CHAOYADA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.