Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 6 cm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | Acrylic |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | Plastic |
| Model Number | synoke 9809 |
| Dial Diameter | 38mm |
| Feature | Water Resistant, None |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | Acrylic |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | SYNOKE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
| watch for women | watch for men |
| WOMAN BRACELET | CLOCK |
| Watch women | WOMAN |
| kids watch | waterproof watches |
| Women quartz watches | New |
| women watch | ladies watch |
Instock
There are no reviews yet.