Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Thickness | 11.3mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | leather |
| Movement origin | Mainland china |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Boxes & Cases Material | Plastic |
| Model Number | L6035 |
| Dial Diameter | 35 to 39 mm |
| Feature | STOP WATCH, Luminous, Chronograph, Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 10Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 19cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | SPORT |
| Brand Name | Cronos |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.