Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 4 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | Sports Luminous Men's Watch |
| Feature | None |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | GoGoey |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| relogio masculino | watch men, clock men |
| reloj hombre | erkek kol saati |
| Relojes Para Hombre | Orologio Uomo |
Instock
There are no reviews yet.