Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 11.9mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | Wooden |
| Movement origin | Ch(origin) |
| Case Shape | Round |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | E031 |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Feature | None |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 24.3cm |
| Case Material | Brass |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | EUTOUR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, weee |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.