Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 15mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Feature | None |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 20cminch |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.