Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 12 cm |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | leather |
| Boxes & Cases Material | leather |
| Model Number | BDA001T |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Feature | Luminous, luminous hands |
| Dial Diameter | 40mm |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | Titanium, Titanium |
| Style | Fashion & Casual, Luxury/Fashion Watch Men |
| Movement | Automatic Self-Wind, Automatic Mechanical Watch |
| Brand Name | BODERRY |
| Origin | Mainland China |
| Item type | Skeleton Mechanical Watch |
| Band Material | Genuine Leather |
| Advantage | 72 hours power reserve, Hi-beat 288, 00vph |
Instock
There are no reviews yet.