Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Case Thickness | 16mm, 16mm |
| Band Width | 24mm, 24mm |
| Band Material Type | Silicone, Silicone |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | RESIN, resin |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Model Number | skmei swimming sport watch 1762, skmei swimming sport watch 1762 |
| Dial Diameter | 48mm, 48mm |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, LED display, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, swim, Week Display |
| Water Resistance Depth | 10Bar, 10Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 26cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.