Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | water proof, Luminous |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 15mm |
| Movement origin | Jp(origin) |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Boxes & Cases Material | CRYSTAL |
| Model Number | TM8170 |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Dial Diameter | 45 to 49 mm |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Limited Edition |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Brand Name | BREAK |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.