Instock
| Weight | 0.105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Luxfacigoo Model | 1219746 |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Width | 25 to 29 mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | Watch |
| Dial Diameter | 30 to 34 mm |
| Feature | Back Light, Repeater, Water Resistant, None |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Hidden Clasp |
| Band Length | 23cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | luxfacigoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Rotating Car Wheel Watch with Leather Strap for Men | halloween decoration |
| Car Wheel Watches for Men | sports watches |
| Car Rims Watch for Men | christmas decorations 2024 |
| Fashion Men Car Wheel Watches | Steampunk |
| The Car Wheel Watches | cosplay |
| Fashion Waterproof Men Sports Watch | Decor |
| Multifunctional Business Male Clock | Watches for men |
| Automatic Movement Business Male Clock | vintage watch |
| Fashion Round Dial Watch | mechanical watches |
| Minimalist Style Classic Wrist Watch | Cosplay |
| for School Business Daily Wear | Men's wristwatch clock |
| for Running Climbing Fishing | Halloween decoration |
| for Cycling Running Hiking Trips | halloween ornaments |
| for Causal Business | Men luxury watch |
| for Outdoor Sports | Camping |
| 16 | steeldive |
| 17 | Men's watches |
| 18 | quartz watches for wrist |
| 19 | Male watch |
| 20 | italian charm bracelet |
| 21 | Bracelets |
| 22 | Wrist watch |
| 23 | men watch |
| 24 | mechanical wristwatches |
| 25 | Man bracelet |
| 26 | Women's wristwatch |
| 27 | automatic watch |
| 28 | Digital watch |
| 29 | Wrist watch |
| 31 | gold bracelet women |
| 32 | Wristwatch |
| 33 | Smart watch man |
| 34 | Women's watch |
| 35 | original brand watches |
| 36 | quartz wrist watches |
| 37 | automatic watches |
| 38 | Mechanical wrist watches |
| 39 | High-end men's watch |
| 40 | high-end luxury man watch |
| 41 | charms |
| 42 | mechanical watches |
| 43 | smart watches for men |
| 44 | Women's watches |
| 45 | Men's wrist watch |
| 46 | watch for women |
| 47 | Clock watch |
| 48 | Men luxury watch |
| 49 | quartz wristwatches |
| 50 | Man sports watch |
| 51 | Mechanical watches |
| 52 | Steeldive watch |
| 53 | Watch on chain |
| 54 | fullmetal alchemist |
| 55 | fashion quartz wristwatches |
| 56 | Men's watch automatic |
| 57 | modern quartz watches |
| 58 | Automatic watch |
| 59 | Jewelry set |
| 60 | mechanical watches |
| 61 | Luxury |
| 62 | sports watches |
| 63 | Men luxury watch |
| 64 | Luxury watch |
| 65 | modern quartz watches |
| 66 | Mechanical wrist watches |
| 67 | Clock watch |
| 68 | fashion quartz wristwatches |
| 69 | currenmechanical wristwatches |
| 70 | elegant women's sets |
| 71 | Jewelry watches |
| 72 | quartz wrist watches |
| 73 | original brand watches |
| 74 | stainless steel |
| 75 | Gift for man |
| 76 | luxury |
| 77 | quartz watches |
| 78 | Watch |
| 79 | Women's wristwatch |
| 80 | Valuable |
| 81 | Meaningful |
| 82 | Commemorative gifts |
| 83 | Birthday gift |
| 84 | gift |
| 85 | For family and friends |
| 86 | Jewelry |
| 87 | Pendant |
| 88 | charm |
| 89 | Men chains |
| 90 | jewelry for woman |
| 91 | charms |
| 92 | Christmas ornaments |
| 93 | christmas gift |
| 94 | New year's eve decorations |
| 95 | Cool camping gear |
| 96 | Camping |
| 97 | Camping supplies |
| 98 | home decorations |
| 99 | New year |
| 100 | christmas gifts |
| 101 | Top Class Business Sports Men's Watch |
Instock
There are no reviews yet.