Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | K9051 |
| Dial Diameter | 42mm |
| Feature | Back Light, LED display, Repeater, Chronograph, Complete Calendar, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | TPW |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.