Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 66 |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Feature | Complete Calendar |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | None |
| Band Length | 10.5inch |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | ZHOWE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.