Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | CURREN-8421 |
| Dial Diameter | 47mm |
| Feature | Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Curren |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Watches Men | CURREN Watches |
| Men's Fashion Watch | Watch Men |
| Reloj Hombre | Relogio Masculino |
| Quartz-Watch Men | Sport Watches |
| Mens Quartz-Watch | CURREN Watch Men |
| Men Watch | Mens Watches Top Brand Luxury |
| Men's Watches | Clock Men |
| Montre Homme | Quartz Watch Men |
Instock
There are no reviews yet.