Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.146 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 17 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Width | 15 to 19 mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | leather |
| Model Number | 6038 |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Feature | Luminous, Complete Calendar, swim |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Luxury |
| Brand Name | OPK |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.