Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | ANALOG-DIGITAL |
| Case Thickness | 17mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 6188 |
| Dial Diameter | 45 to 49 mm |
| Feature | Shock Resistant, LED display, Repeater, Luminous, Multiple Time Zone, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | RESIN |
| Movement | Quartz, Dual Display, Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | SANDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.