Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | water proof |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Tonneau |
| Case Thickness | 15.5mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | TB-8208D |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Fashion & Casual |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Brand Name | TSAR BOMBA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
| Hot Sale | 2024 TOP Brand |
| Men's watch | Tonneau Design |
Instock
There are no reviews yet.