Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | water proof, Shock Resistant, Complete Calendar |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | PD-1662 |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Water Resistance Depth | 10Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Fashion & Casual |
| Movement | Mechanical Hand Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | PAGANI DESIGN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
| Priority delivery | add to shopping cart and favorites |
| Warranty period | 2 years free warranty |
| Factory supply | Support dropshipping |
| montre homme | Mekaniska Klockor |
| Reloj Hombre | Relogio Masculino |
| watches men | mens watches |
| men's mechanic watches | mechanical men wrist watches |
| pagani | mechanical watch |
| pagani gmt | automatic watch men |
| pagani watch | mechanical watches for men |
| pagani design automatic | men's watches, automatic watch men |
| pagani design automatic watch | men mechanical wristwatches |
| pagani design watch | diver men watch, Men's mechanical watch |
| pagani design gmt | gmt watch automatic |
| pagani watch gmt | diving watch |
| automatic watch | wrist watches for men |
| watch mens | mens watches |
| watch | watch for men |
Instock
There are no reviews yet.