Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Altimeter, Moon Phase, Moon Phase |
| Display Type | ANALOG-DIGITAL |
| Case Shape | Round, Round |
| Case Thickness | 12mm, 1200mm |
| Band Width | 10 mm or less, 2100mm |
| Band Material Type | leather, leather |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 6670, 6670 |
| Dial Window Material Type | Coated Glass, Coated Glass |
| Dial Diameter | 20 mm or less, 4400mm |
| Water Resistance Depth | 3Bar, 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 9.36inch, 936inch |
| Case Material | Alloy, ALLOY |
| Style | Fashion & Casual, Fashion Casual |
| Movement | Automatic Self-Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OLEVS, OLEVS |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.