Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | CANVAS |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 0567 |
| Dial Diameter | 30 to 34 mm |
| Feature | Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 9.84inch |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz, Digital |
| Style | simple |
| Brand Name | BIDEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.