Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.265 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 11.5mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | Wooden |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Wood |
| Model Number | GT111 |
| Feature | STOP WATCH, Auto Date, luminous hands |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | BOBO BIRD |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.