Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 25mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | WAT03116 |
| Dial Diameter | 35mm |
| Feature | Water Resistant, None |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Band Length | 23cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | SOKI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches, Quartz Wristwatches |
| estilo | moda popular, high quality, hot sale, fashionable style |
| features | elegant, fashion, casual, Chinese style |
| Rexo | Lover's watch for men and women |
| Gender | Women female ladies watches |
Instock
There are no reviews yet.