Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 16mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 202001 |
| Dial Diameter | 50mm |
| Feature | None |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 27cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | ISHOWTIENDA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | None |
| watch for boys | watches for kids |
| men gifts | relogio |
| sport watch | horloges vrouwen |
| Children's watch | montre enfant fille |
| relogio infantil | montre enfant |
| women digital watches | enfant |
| boy child watch | dla dzieci |
| hand clock for children | cute items for girls |
| watch for kids boys | sanda |
| relojes | einhorn |
| relogio infantil menino | montre fille |
| girls watch | girls gift |
| montre homme | relogio feminino |
| digital watch | montre pour enfants |
| zegarki | zegarki meskie |
Instock
There are no reviews yet.