Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | water proof |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Tonneau |
| Movement origin | Mainland china |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | leather |
| Boxes & Cases Material | leather |
| Model Number | 5331-B |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 19.5cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Luxury |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Brand Name | farasute |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.