Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Thickness | 11.9mm |
| Band Width | 22.5mm |
| Band Material Type | Wooden |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Wood |
| Model Number | GT023 |
| Dial Diameter | 43mm |
| Feature | Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | Wooden |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | BOBO BIRD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Band Material | Stainless steel & Wood |
| Dropshipping | Yes, we do it |
| Custom | Yes, we accept |
| Warranty | 1 year |
Instock
There are no reviews yet.