Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | ANALOG-DIGITAL |
| Case Thickness | 15mm |
| Band Width | 19mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | sanda 6200 |
| Dial Diameter | 46mm |
| Feature | Luminous, Sleep monitoring, LED display, Complete Calendar, Multiple Time Zone, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | SANDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| special function | Waterproof, luminous, alarm, date, week |
| waterproof | Yes |
| waterproof performance | 50 meters |
| after-sales service | Shop warranty |
| year/season of listing | January 2024 |
Instock
There are no reviews yet.