Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.106 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | TOUCH SCREEN |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | DZ09 |
| Dial Diameter | 40mm |
| Feature | LED display, Chronograph, Complete Calendar, Alarm |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cminch |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | None |
| Drop Shipping | Accept Drop Shipping |
| Product Name | Electronic Intelligent Sport Smart Watch |
| Usage | Call Sedentary Remind Sleep Monitoring Multi-function |
| Gender | Men Women |
| Material | Plastic Silicone Electronic Alloy |
| Type | Bluetooth Smartwatch Women |
| Name | Zegarek Meski Orologio Uomo |
| Keyword | Multi-function Watch For Android Phones |
Instock
There are no reviews yet.