Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 7 cm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | Plastic |
| Model Number | 51003305 |
| Dial Diameter | 40 mmmm |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | BLUELANS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | None |
| Attributes | watch for men |
| Attributes1 | Men's watches |
| Attributes2 | Watch |
| Attributes3 | Man watch |
| Attributes4 | Man watch |
| Attributes5 | New trend LED ball watch men's and women's electronic watch |
| Attributes6 | Korean version creative marquee student turntable led electronic watch |
Instock
There are no reviews yet.