Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL, Stainless Steel |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex, Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper, Paper |
| Water Resistance Depth | 20Bar, 20Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp, Bracelet Clasp |
| Band Length | 23inch, 23cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL, Stainless Steel |
| Movement | Digital, Digital |
| Style | SPORT, SPORT |
| Brand Name | NORTH EDGE, NORTH EDGE |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches, Digital Wristwatches |
| Certification | None |
| Model Number | GAVIA 2 |
| Case Thickness | 15mm |
| Band Width | 24mm |
| Dial Diameter | 47mm |
| Max dive depth | 50m |
| Water resistant | 200m |
| Feature | Men's watches |
Instock
There are no reviews yet.