Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.133 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | T112+sh |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Feature | Complete Calendar |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 10.04inch |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | TOMI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.