Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | water proof, Luminous |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 16mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | leather |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 6628.6629 |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Dial Diameter | 45 to 49 mm |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | simple |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Brand Name | HAEMMER |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
| Watch men | HAEMMER |
| 2024 | wrist watches for men |
| NH 35 | Men's watches |
| luxury mens watch | Waterproof |
| Jacob&Co | mechanical watch |
| Clock | luxury watch men |
| WATCH | watches |
| NH35 movement | Waterproof |
Instock
There are no reviews yet.