Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Thickness | 16.5mm |
| Band Width | 24mm |
| Band Material Type | RESIN |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | XJ-840T |
| Dial Diameter | 40mm |
| Feature | Shock Resistant, Repeater, Water Resistant, Alarm |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | XINJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.