Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 4 cm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Alloy |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | relogio masculino |
| Dial Diameter | 38mm |
| Feature | None |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24 |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | Luxury |
| Brand Name | saatleri |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.