Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | TOUCH SCREEN |
| Band Material Type | RUBBER |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Hidden Clasp |
| Band Length | 19cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.