Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 12.5mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 921-B |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Feature | Luminous, Chronograph, Complete Calendar, DIVER, Water Resistant, swim, luminous hands |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 22.5cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | POEDAGAR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.