Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Thickness | 15.4mm |
| Band Width | 24.32mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | Sport Watch |
| Dial Diameter | 40.96mm |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, Repeater, Water Resistant, None, swim, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25.5inch |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | SYNOKE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, None |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Watch Movement | Double Digital movement |
| Watch style | Fashion Fashion |
| Watch Band Material | silicone strap |
| Watch Surface Material | glass |
| Watch Clasp | Stainless steel buckle |
| Watch Color | White, Black, Green, Gray, Blue |
| sport watch | relojes para hombre |
| mens watch | horloges mannen |
| type1 | Digital Watches |
| type2 | Man Watches |
| type3 | Silicone band Watch |
| type4 | sport watches |
| type5 | Men's Watch |
| type6 | men watches waterproof 50m |
| type7 | swimming watch |
| Support | Wholesale and Drop ship |
| Waterproof Watch | 50M Waterproof |
Instock
There are no reviews yet.