Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Warning | DO NOT EAT AND SWALLOW! |
| Gender | Unisex |
| Type | Kitchen Toys Set |
| Classification | Food |
| Scale | 1:12 |
| Model Number | 25*11mm |
| Material | RESIN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.