Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 11 cm |
| Case Thickness | 12.5mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Wood |
| Model Number | MK020 |
| Dial Diameter | 44mm |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, swim, Anti-magnetic, luminous hands |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | SPORT |
| Brand Name | hnatuy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Watch Features | waterproof watches, watch for men, sports watches, man watch, men watches, brand watch, fashion watch, watch man free shipping |
Instock
There are no reviews yet.