Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 14.5mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 2517 |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, Rattrapante, Luminous, Auto Date, Chronograph, Perpetual Calendar, Water Resistant, Anti-magnetic, luminous hands |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | SPORT |
| Brand Name | NIBOSI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| NIBOSI | NIBOSI watch |
| NIBOSI men watch | NIBOSI watch men |
| NIBOSI Wristwatches | Quartz Watches men |
| watch for men | Men's watches |
| relogio masculino | Men watch |
| watch | Man watch |
| reloj hombre | Watches |
| montre homme | Watch men |
| reloj | Men's watches |
| rolex watches men | relogio |
| Men's watch | relogio masculino |
| Man watches | Men's watch |
| relogio | Watch |
| men's quartz watch | watches |
| zegarek meski | Watch for men |
| orologio uomo | Men's watches |
| Watch men wrist watch | relojes |
| relogio masculino de luxo | Male watch luxury |
| erkek kol saati | Men's wristwatch clock |
| automatic watch | watches for men |
| wrist watches for men | horloges mannen |
| watch men | men's wrist watch |
| relogios | Watches |
| montre homme luxe grande marque | Men's luxury big brand watch |
| reloj hombre marca de lujo | Luxury brand man watch |
| relojes para mujer | luxury watch |
| Connected watch man | Men's watch automatic |
| Wristwatch | Men luxury watch |
| montre luxe homme | Men luxury watch |
| Watches male | rolex replica |
| Gift for men | clock |
| rolex homme | rolex man |
| regalos para hombre | Gifts for men |
| relogios masculinos | Men's watches |
| erkek saat | Male watch |
Instock
There are no reviews yet.