Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 12.2mm |
| Band Material Type | Wooden |
| Movement origin | Mainland china |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | GT032 |
| Feature | Auto Date, Chronograph, luminous hands |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Band Length | 20cm |
| Case Material | Wooden |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | BOBO BIRD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Model | GT032 |
| Customized Item | Support customization |
| Dropshipping | Do dropshipping |
| Other name | relogio feminino erkek kol saati relogio masculino, reloj mujer zegarek damski montre femme |
| Occassion | Office, Party, Sport, Business, Daily Life |
| Men's Watches | Montre Homme Reloj Hombre |
| Application | Christmas gift Anniversary gift Halloween gift |
Instock
There are no reviews yet.