Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 13 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Department Name | Unisex |
| Material | Polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Weight | About 110g/110g |
| model number | NH21LX001 |
Instock
There are no reviews yet.